Proč mít interkom ?

Jaké jsou výhody interkomu a proč si jej pořídit?

Také jste někdy řešili podobnou myšlenku, proč si vlastně pořizovat interkom a co mi vlastně přinese? Díky interkomu můžete nejen zůstat ve spojení, aniž byste museli kvůli každému hovoru zastavovat, ale také si s ním můžete užít spoustu zábavy. Většina dnešních interkomů nabízí možnost poslechu hudby, ať už z rádia nebo MP3, některé mají zabudované kamery, nebo se dají propojit s kamerami, snadno je propojíte s GPS navigací. A pokud nejste vlk samotář a jezdíte s přáteli, můžete být díky interkomu v neustálém propojení.

Jaký typ interkomu?

Typů je několik. Mezi nejčastější patří rozdělení na drátové nebo bezdrátové. Oba dva typy mají své výhody i nevýhody. U drátového Vás nemusí trápit vypadávající spojení, u bezdrátového vás pro změnu nelimitují všudy přítomné kabely.

Proč párovat telefon s interkomem, co mi to přinese?

Jezdíte na motorce bez interkomu? Znáte ten pocit, že slyšíte zvonící telefon, musíte najít vhodné místo, zastavit, sundat rukavice, helmu, zavolat, s trochou štěstí se pak spojíte s dotyčným, který hovor pravděpodobně za tu dobu ukončil. No a vás pak čeká celé kolečko znova – nasadit helmu, rukavice, nasednout na motorku a vrátit se do cesty. Teď si přestavte, že máte hovorů více a pořád dokola stejný proces. Buď vypnete telefon, ale co když někdo potřebuje něco opravdu důležitého? Další volbou je pořídit si interkom. Jednoduše přijmete nebo odmítnete příchozí hovor v rukavicích stiskem jediného tlačítka na helmě. Jaká úleva…

Jsem samotář, potřebuji interkom?

Interkom neslouží pouze pro komunikaci, jak už je psáno výše, můžete si s ním užít spoustu zábavy a stane se Vaším pomocníkem, i když jste samotář. Pusťte si na cestu hudbu, poslouchejte údaje z navigace, propojte se svým telefonem, interkomy dnes nabízejí širokou škálu technologií.