ARIETE

Seznam produktů podle výrobce

Vítejte v Ariete. Již více než 70 let naše společnost reaguje na potřeby motocyklistů z celého Světa poskytováním vysoce kvalitních pryžových a plastových výrobků. Rodinná povaha našich vedoucích pracovníků, nyní ve své třetí generaci, pokračuje se stejnou vášní a odhodláním jako zakladatel Sandro Mentasti, který v roce 1947 vymyslel myšlenku navrhování a výroby vysoce kvalitních doplňků a náhradních dílů pro motocyklisty.


Vysoká kvalita v Ariete je dosahována globálními výzkumnými programy se zaměřením na vysoce kvalitní suroviny zpracovávané pomocí sofistikovaných, ekologických výrobních technologií v souladu s naším programem ochrany životního prostředí společnosti Sandro Mentasti.


Spolupracujeme s našimi vášnivými a nadšenými odbornými partnery, kteří získali zkušenosti ve společnosti za 70 let. To nám umožňuje poskytovat na globálních trzích špičkové výrobky navržené, vyrobené, testované a certifikované, které jsou schopny plně uspokojit i ty nejnáročnější motocyklisty, ať už se nacházejí v městském prostředí, na závodních tratích nebo na nejvíce vyčerpávajících terénních nečistotách. dráha.


Tyto katalogy Ariete zapouzdřují podstatu ducha Made in Italy od Ariete. Užijte si své čtení!


Ariete: vývoj zkušeností v Itálii.