DLM 36APACK2 Boční kufry Givi TREKKER DOLOMITI - LEVÝ+PRAVÝ, 36L
DLM 36APACK2 Boční kufry Givi TREKKER DOLOMITI - LEVÝ+PRAVÝ, 36L
13.990 Kč
Cena s DPH
Značka
Skladem
Záruční doba: 24 měsíců
Objednací kód: MSP DLM 36APACK2
Doprava zdarma!
OBK 37AL Kufr GIVI Trekker Outback Sada pravého a levého bočního celohliníkového kufru
MONOKEY lze použít jako boční kufr - nutno použít speciální trubkové nosiče Monokey® CAM-SIde boční nosiče o průměru trubky 18 mm pro kufry Monokey (kód: MSP PL T18 / MSP PLR T18) celohliníková konstrukce, síla stěny 1,5 mm dvojité vnitřní hliníkové výztuhy rohy kufru vyztuženy odolnými plasty zavírací mechanismus z hliníkového odlitku, panty z nerezu zcela sundavací víko objem 36 litrů nosnost 10 kg jedinečná a unikátní konstrukce, díky které lze použít pouze jeden zámek a klíč na zamykání víka kufru i uzamčení kufru k nosiči lze použít bezpečnostní zámek (kufry ve verzi PACK2 jsou dodávány se sjednoceným zámkem a se třetím zámkem pro osazení do horního kufru)
Rozměry: (z čelního pohledu) šířka 495 mm výška 387 mm hloubka 246 mm
Poznámka: lze doobjednat
taška na horní víko MSP XS310 vnitřní textilní taška MSP T 499 přídavná madla pro přenášení kufru MSP E 143 vnitřní síťka do víka MSP E 143
Poznámka:
Alternativně lze také koupit kufr o objemu 37 litrů (OBK 37A Trekker Outback), nebo sadu OBK37APACK2, která obsahuje OBK37AL a OBK37AR, které mají sjednocené zámky. Zámek SL 101 (jeden zámek), nebo SL 102 (sad 2 stejných zámků) je nutno koupit samostatně. Rozdíl mezi rozměry kufrů o objemu 37 a 48 litrů je pouze v hloubce, liší se o 50 mm.
Barva: hliníková
Balení: 2 ks
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- systém MONOLOCK = kufr dodávaný včetně montážní plotny, hodí se na skútry, endura a obecně na motocykly vybavené originálním nosičem. Pokud však motorka nemá nosič, potřebujete nosič Monorack s plotnou MM nebo M5M. Konstrukce těchto kufrů je méně tuhá, nosnost 3 kg, výhodou je dobrá cena za nabízený objem kufru, lze použít jen jako horní kufr.
systém MONOKEY = kufr dodávaný bez nosiče, robustní konstrukce, nosnost 10 kg. Lze použít jako horní i jako boční kufr - pro nosiče Monorack, Wingrack a trubkové boční PL.., PLR..., PLX..., PLXR....
systém MOKOKEY BOČNÍ = boční kufry, lze použít pouze na nosič Wingrack, nebo na boční trubkové nosiče PL... a PLX.. pro kufry V35. Tyto kufry nelze použít jako horní kufr.
systém MONOLOCK i MONOKEY = kufr nebo brašna je vybavena upínacími body pro oba systémy.
Dotaz na produkt
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
www.GlobalMoto.cz
Navštivte i náše další e-shopy www.HelmyCyber.cz a www.HelmyBell.cz a www.Nolan.cz
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.