Showroom GlobalMoto Motorcycles & Powersports s.r.o., Praha

V Praze 9 - v Horních Počernicích, ulice Náchodská 708/79 jsme pro Vás připravili motocyklový obchod GlobalMoto, na 220 m² prodejní plochy naleznete přes 2 000 ks motocyklových doplňků, moto oblečení, moto helem a dalšího příslušenství. Prodejna slouží i jako výdejní místo e-shopu www.globalmoto.cz.

Prodejna GlobalMoto Praha je oficiálním dealerem značek helem Nolan, X-Lite, Grex, Cyber, Bell, oblečení Spark, Cyber Gear, obuvi W2, interkomů Sena a N-Com, motocyklů KSR Moto, Brixton, elektroskútrů Niu, které jsou k dispozici i v půjčovně a čtyřkolek TGB. Samozřejmostí je také široká nabídka náhradních dílů a značkových doplňků.

Showroom GlobalMoto Praha

Z našich služeb vybíráme:

  • přijmeme Váš motocykl do komise
  • zprostředkujeme prodej Vašeho motocyklu
  • vykoupíme Váš motocykl
  • zprostředujeme nákup motocyklu na spotřebitelský úvěr, leasing
  • provedeme servis Vašeho motocyklu (sezónní kontroly, výměna náplní, výměna a vyvážení pneu, seřízení karburátorů, značková diagnostika, kompletní GO motoru, ladění výkonu a točivého momentu na motorové brzdě)

 

Pro údržbu a servis Vašeho motocyklu je Vám k dispozici kvalitně vybavený servis, ve kterém provádíme komplexní opravy (od běžných výměn náplní až po celkové GO motorů).

 

Dále jsme pro Vás připravili možnost optimálně naladit výkon motoru na motorové brzdě, umožňující přesné naladění výkonu a točivého momentu Vašeho motocyklu. Brzda je vybavena lambda sondou i náporovým sáním.

 

Provádíme také kompletní opravy motocyklů po havárii. Rovnáme vidlice, rámy, nádrže, sváříme a lakujeme plasty.

Kde nás najdete:

GlobalMoto Praha
Náchodská 708/79
Praha 9 190 00

IČ: 28452917 
Otevírací doba  
 Po - pá  10 - 18 hod
 So  10 - 17 hod
 Ne, svátky ZAVŘENO

Mobil: 775 388 232