Čtyřkolka Access DRR 100 Race Zobrazit větší

Čtyřkolka Access Motor DRR 100 Race

Nové zboží

ACCESS MOTOR


Jestli je ACCESS Devil Race DRR 50 hodná a bezproblémová čtyřkolka, pak ACCESS DRR 100 RACE je nekompromisně natrimovaný pro dětské závodění. Kromě závodních nutností jako silný, kapalinou chlazený motor s automatickým mazáním, nízkého těžiště, kotoučových brzd vpředu i vzadu.

Více informací

Více informací

Více informací

Čtyřkolka Access DRR 100 Race

Výkonný motor

Vysokovýkonný motor má dostatek síly pro agresivní zrychlení ze zatáček. Automatické mazání samočinně upravuje optimální dávkování oleje v závislosti na zatížení a otáčkách motoru. Jednoduchá a účelná konstrukce motoru přispívá k nízké hmotnosti stroje a snižuje náklady na údržbu.

 

 

Špičkový podvozek

Mimořádně dobré jízdní vlastnosti dává čtyřkolce tuhý rám s nízkým těžištěm a kvalitní podvozkové komponenty. Přední kola jsou nezávisle zavěšená v širokých dvojitých A-ramenech, zadní osa je odpružená kvalitními tlumiči s progresivní pružinou. Výsledkem je nízká a široká stavba s vysokou stabilitou v zatáčkách, snadnou ovladatelností a tolerantním jízdním chováním.

 

 

Bezpečný řetězový pohon

Automatická převodovka umožňuje dítěti plně se soustředit na jízdu, aniž by muselo rozptylovat svoji pozornost řazením. Zadní kola jsou poháněna pevným řetězem, který je na místech, kde by s ním dítě mohlo přijít do kontaktu, bezpečně zakrytý plechovým krytem.

 

 

Vynikající odpružení

Kvalitní pružicí a tlumicí jednotky jsou seřiditelné v závislosti na terénu, náročnosti tratě, rychlosti jízdy a výkonnosti dítěte. Dlouhé zdvihy pérování a optimálně sladěné tlumiče žehlí terénní nerovnosti, jízda je maximálně bezpečná. Nezávislé zavěšení předních kol ve dvojitých lichoběžníkových ramenech umožňuje dokonalou trakci a perfektní ovladatelnost v zatáčkách.

 

 

Výkonné kotoučové brzdy

Tříkotoučový brzdový systém je dostatečně dimenzovaný a snadno ovladatelný páčkami na řídítkách. Nášlapy tak zůstávají volné a bez překážek, což minimalizuje možnost sklouznutí nohy při jízdě.

 

 

Závodní sedlo

Nekompromisní přístup se promítá i v konstrukci sedla. To svým tvarem umožňuje snadné přenášení váhy ze strany na stranu a poskytuje vynikající oporu při jízdě. Zároveň je dostatečně pohodlné, takže na něm dítě může strávit celý den. Mysleli jsme dokonce i na neklouzavý potah pro bezpečnou jízdu v mokru a blátě.

 

 

Osvětlení

I když se zábava protáhne až do západu slunce, s DRR 100 bude vaše dítě pořád dobře vidět na cestu. Zadní světlo je dobře viditelné a silný přední světlomet bezpečně najde cestu domů.

 

 

Bezpečnost

Velký důraz jsme kladli na bezpečnost. Díky mnoha bezpečnostním prvkům čtyřkolka vaše dítě sama chrání. K základním prvkům patří výtrhová pojistka, zakrytý řetěz, možnost omezení rychlosti, brzdy se snadným ovládáním ručními páčkami, pojistka proti nastartování motoru se zařazenou rychlostí, zaoblené hrany plastů bez ostrých okrajů, osvětlení vpředu i vzadu a protiskluzové nášlapy bez rušivého brzdového pedálu.

                                                     

 

Nenechte na této čtyřkolce jezdit děti bez ochranné přilby, rukavic, pevných bot, řádného oblečení a chráničů kolen a loktů! 

Tato čtyřkolka není schválena pro jízdu ve dvou, ani pro jízdu na silnici a veřejných komunikacích!

PODOBNÉ PRODUKTY